Adsense Onay İçin Püf Noktalar

Abdulkadir Varol

Member
Üye
23 Ocak 2020
15
Herkese merhabalar Bugün sizlerle birlikte adsense onay almak için gerekli püf noktalar dan size 3 tanesini vereceğim kesinlikle onay alacağınızdan eminim Umarım beğenirsiniz şimdi yazıyor geçelim.

Arkadaşlar adsense onayı almak için yapmanız gereken ilk şey sitenizin bir telif hakkı olması çok önemli bir konu çünkü telif hakkı olmazsa adsense %99 onay vermiyor. Arkadaşlar bir diğer konu ise sitenizin iletişim ve hakkında sayfası olması bunlar da önemli eğer bu ikisi de olursa onay alma olasılığınız artacağından eminim ama bunlarda kesinlikle olmasın tavsiye edeceğim şeylerden bazılarıdır.

Bir diğeri ise sitenizde bulunan içeriklerin 27 tane olması ve hepsinin 300 ile 500 kelime arasında olması ve hepsinin özgün içerikler olması kopya içerik olmaması telifli içerik barındırmamasına önemli ihani Google Chrome'dan resimler bulabilirsiniz Google'dan falan bunlar telsiz olmalı Hani Pinterest falan kullanabilirsiniz oradaki resimler tamamen telifsiz bir tavsiye edeceğim siteler bunlardır ben bunu da kesinlikle düzgün olması gerek diyorum. Umarım Beklediğiniz Gibi Olur Bol Kazançlar.
 
Üst